Makina shumëfunksionale bukurie

 • makineri shumefunksionale bukurie ipl shr ndyag lazer peeling karboni

  makineri shumefunksionale bukurie ipl shr ndyag lazer peeling karboni

  Kjo makinë është makineri portative IPL plus Nd Yag Laser, ka dy doreza: dorezë IPL dhe dorezë lazer Nd Yag.

  Për funksionet e trajtimit të IPL: Trajtimi i akneve, zbardhja e lëkurës, përtëritja e fotografive dhe heqja e qimeve.

  Për funksionet e dorezës Nd Yag: Heqja e tatuazheve, Trajtimi i Pigmentimit dhe Qërimi i Karbonit.

  Dy sisteme që punojnë në mënyrë të pavarur.

  Përdor sistemin ftohës Air+Water+TEC+Sapphrie për ftohje.

  1.Heqje e përhershme e qimeve.
  2. Trajtimi i pigmentimeve (Heqja e njollave, heqja e lisë, heqja e njollave).
  3. Përtëritje e lëkurës (Trëngimi i lëkurës, heqja e rrudhave të imta, zbardhja e lëkurës).
  4. Trajtimi i akneve.
  5. Terapia vaskulare.
  6.heqja e tatuazhit
  7.qërimi i karbonit

 • Trajtim lëkure për heqjen e qimeve me lazer me lazer multifunksional

  Trajtim lëkure për heqjen e qimeve me lazer me lazer multifunksional

  Trajtim shumëfunksional me lazer me lazer shumëfunksional opt shr ipl RF për heqjen e qimeve me lazer ipl Sistemi i trajtimit të lëkurës

  Lazer inteligjent me diodë me fuqi të lartë + lazer nd yag + E-light + RF 4 në 1 Makinë lazer shumëfunksionale.

  Ka 10 funksione të gjitha në 1 makinë!

  Heqja e qimeve me laser Trajtimi i akneve Rinovimi i fotove Zbardhja e lëkurës Trajtimi i venave merimangë Trajtimi i pigmentimit Heqja e tatuazhit Peeling me karbon Heqja e rrudhave Lifting trupi

  Teknologji shumë e avancuar!Një kompani tjetër mund të bëjë vetëm makinë IPL+ Other Handles, por ne mund të bëjmë DIODE + Other Handles machine.

 • Makinë profesionale për heqjen e qimeve me lazer me diodë ipl shr opt nd yag për klinikën e sallonit

  Makinë profesionale për heqjen e qimeve me lazer me diodë ipl shr opt nd yag për klinikën e sallonit

  Makinë profesionale për heqjen e qimeve me lazer me diodë ipl shr opt nd yag për klinikën e sallonit

  Pajisje Lazer për Tregun e Bukurisë.Makinë për heqjen e qimeve me lazer me gjatësi vale të trefishtë.Prodhues profesional dhe me përvojë i pajisjeve për heqjen e qimeve me laser. OEM dhe ODM Cooperation. Certifikimi CE. Dizajn profesional. Me kosto të lartë.

 • 808 nm Laser diodë IPL E-dritë Pajisje bukurie për Klinikën

  808 nm Laser diodë IPL E-dritë Pajisje bukurie për Klinikën

  Më të shiturat 808 nm me lazer me diodë IPL SHR SSR Pajisjet e Beauty E-light Pa pagesë Makinë për heqjen e qimeve me lazer për Klinikën

  Ky është lazer me diodë stacionare + IPL 2 në 1 Makinë, ka 2 doreza.

  Funksionet: Heqja e qimeve me laser me diodë, zbardhja e lëkurës IPL, përtëritja e fotografive IPL, trajtimi i akneve IPL, heqja super e qimeve SHR.

  Dy sisteme që punojnë në mënyrë të pavarur.

 • Makinë për heqjen e qimeve me laser për përtëritjen e lëkurës OPT SHR me Laser Lumenis

  Makinë për heqjen e qimeve me laser për përtëritjen e lëkurës OPT SHR me Laser Lumenis

  PL2C (IPL+SHR 2 doreza në një makinë)

  Funksioni IPL:

  480nm~1200nm: Terapia e akneve, heqja e njollave dhe njollave të fytyrës.

  530nm~1200nm: Heqja e pigmentimit, përtëritja e lëkurës

  590nm~1200nm: Përmirësimi i lezioneve vaskulare, rrit elasticitetin e lëkurës

  640nm~1200nm: Heqja e qimeve, veçanërisht për heqjen e qimeve të zeza dhe të vrazhda

  690nm~1200nm: Heqja e qimeve, veçanërisht për flokët biond, heqje e lehtë dhe e butë e qimeve

  Funksioni SHR:

  super depilim, profesionist ne depilim

  2 doreza në një makinë, është më profesionale!

 • Makinë për heqjen e tatuazheve me dorezë Ipl Shr Machine Skin Rejuvenation ND YAG

  Makinë për heqjen e tatuazheve me dorezë Ipl Shr Machine Skin Rejuvenation ND YAG

  PL2C(IPL+ND YAG 2 DORËZA NË NJË MAKINE) DORAZA IPL: 480nm~1200nm:Terapia e akneve, heqja e njollave dhe njollave të fytyrës.530nm~1200nm:Heqja e pigmentimit, përtëritja e lëkurës 590nm~1200nm:Përmirësimi i lezioneve vaskulare, rritja e elasticitetit të lëkurës 640nm~1200nm:Heqja e qimeve, veçanërisht për heqjen e qimeve të zeza dhe të vrazhda 690nm~1200nm, veçanërisht për heqjen e qimeve të lehta, H: heqja ND YAG HADNLE: 532:Heqja e tatuazhit me ngjyra 1064: Heqja e tatuazhit të errët dhe kërpudhat e thonjve 1320: Makinë shumëfunksionale për heqjen e karbonit, më e përshtatshme!

 • Lazer diodë + IPL SHR E-dritë OPT + Lazer 980 nm

  Lazer diodë + IPL SHR E-dritë OPT + Lazer 980 nm

  Teknologjia TEC DIODE

  Laser diodë + IPL + Laser 980 nm 3 në 1 makinë

  Funksionet: Heqja e qimeve me laser, Trajtimi i akneve, Përtëritja e fotografive, Zbardhja e lëkurës, Trajtimi i venave merimangë, Trajtimi i pigmentimit, Heqja e tatuazheve, Peeling me karbon, Heqja e rrudhave, Lifting trupi, Heqja vaskulare.

  Ne ofrojmë 3 doreza të ndryshme lazer me diodë për opsione.

 • Makinë për heqjen e qimeve me lazer 2022 360 magneto 3 në 1 rf E-light shr nd yag

  Makinë për heqjen e qimeve me lazer 2022 360 magneto 3 në 1 rf E-light shr nd yag

  PL3C

  Dorezë E-light: përtëritje e lëkurës, heqje e qimeve

  Nd yag dorezë: heqja e tatuazhit, qërimi i karbonit

  Doreza RF: heqja e rrudhave, ngritja e fytyrës

  Kjo makinë është me 3 doreza në një makinë, është makinë më e përshtatshme dhe e dobishme.

  kjo makineri ka edhe sistem me qera dhe sistem monitorimi, eshte shume unik dhe i perdorshem per agjentet dhe sallonet

 • Kukull e zezë /SHR OPT/RF/Elight/ND yag lazer RF multifunksionale

  Kukull e zezë /SHR OPT/RF/Elight/ND yag lazer RF multifunksionale

  Makina PL4 (shr+e-light+ndyag+rf, 4 doreza në një makinë)

  Funksioni i dorezës SHR: profesionist në makinën e heqjes së qimeve

  Dorezë E-light: përtëritje e lëkurës

  Nd yag: heqja e tatuazheve, peeling karboni

  rf: ngritje e fytyrës

  jetëgjatësia e kësaj makine është 5-7 vjet, nuk ka problem.

  secila dorezë, çdo jetëgjatësi e veçantë, 4 doreza janë të ndara.

   

 • Makinë për heqjen e qimeve me laser IPL OPT SHR SSR

  Makinë për heqjen e qimeve me laser IPL OPT SHR SSR

  Kjo është një makinë portative IPL plus SHR, ajo ka dy doreza: dorezë IPL dhe dorezë SHR.

  Funksionet: Zbardhja e lëkurës IPL, përtëritja e fotografive IPL, heqja e qimeve IPL.Trajtimi i akneve IPL dhe super heqja e qimeve SHR.

  Ne përdorim llambën e Mbretërisë së Bashkuar për dorezat IPL dhe SHR, jetëgjatësi super e gjatë prej 1 milion shkrepjeje.

  1.Heqje e përhershme e qimeve.
  2. Trajtimi i pigmentimeve (Heqja e njollave, heqja e lisë, heqja e njollave).
  3. Përtëritje e lëkurës (Trëngimi i lëkurës, heqja e rrudhave të imta, zbardhja e lëkurës).
  4. Trajtimi i akneve.
  5. Terapia vaskulare.

  1.Ekskreshenca e lëkurës si lytha.etj
  2. Heqja e shenjave të akneve
  3. Heqja e syrit dhe shtrëngimi i lëkurës
  4. Rinovimi dhe rishfaqja e lëkurës
  5. Shenjat e lëmuara si plagët kirurgjikale, djegiet, strijat etj
  6. Trajtimi vaginal: shtrëngimi vaginal, anti-plakje vaginale

 • Lazer diodë + Lazer 980 nm 2 në 1 Makinë lazer shumëfunksionale

  Lazer diodë + Lazer 980 nm 2 në 1 Makinë lazer shumëfunksionale

  Teknologjia TEC DIODE Laser diodë + lazer 980 nm 2 në 1 makinë

  Funksioni: heqja e qimeve, zbardhja e lëkurës dhe heqja e enëve të gjakut.

  Ne jemi e vetmja kompani që mund të bëjmë lazer diodë plus lazer 980nm.

  Ne kemi tre lloje të dorezave lazer me diodë për opsion.

 • 808 nm me diodë me lazer E-light Beauty Equipment Makinë e përhershme për heqjen e qimeve me lazer

  808 nm me diodë me lazer E-light Beauty Equipment Makinë e përhershme për heqjen e qimeve me lazer

  Më të shiturat 808 nm me lazer me diodë IPL SHR SSR Pajisjet e Beauty E-light Pa pagesë Makinë për heqjen e qimeve me lazer për Klinikën
  Makinë për heqjen e qimeve me lazer me diodë shumëfunksionale+IPL 2 në 1
  Makinë profesionale për heqjen e qimeve me diodë 808 nm me lazer+IPL për klinikën e salloneve
12Tjetra >>> Faqe 1/2